Tradycyjne Gabinety Systemowe

Każdy właściciel biura, który pragnie podkreślić niezwykłość oraz wyrafinowanie swojej firmy, powinien zaopatrzyć się w meble zaprezentowane w kategorii mebli gabinetowych. To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania elegancji swojego biura, co przekłada się na pozytywne reakcje ze strony klienta czy partnera biznesowego. Zaprezentowane przez nas systemy gabinetowe to przede wszystkim jakość, bez której nie moglibyśmy przejść obojętnie. Plusem może być także cena w stosunku do trwałości mebli gabinetowych oraz szybkość dostawy, która realizowana jest szybciej niż inne tym podobne meble, które jednak gabinetami systemowymi nie są, dzięki czemu czas realizacji takiego zamówienia jest stosunkowo krótszy . Każdy z nas wie, że pierwsze wrażenie na kliencie wywiera się w kilku pierwszych minutach rozmowy oraz prezentacji, dlatego wygląd naszego biura to swoista wizytówka firmy.

W naszej ofercie wyróżnić można kilka stylów gabinetowych, które przypadną do gustu każdemu, dla którego wizytówka firmy, a co za tym idzie – biuro, leży w sercu:

 1. Gabinet Quando

  W poszukiwaniu atrakcyjnego systemu gabinetowego, warto zapoznać się z przedstawionym w ofercie firmy Furnig, systemem gabinetowym Quando. System został zaprojektowany z myślą o gabinetach dyrektorskich. Z całą pewnością jednak sprawdzi się w gabinecie każdej osoby dla której ważne jest kunsztowne wykonanie i wyjątkowo trwałe materiały. Meble, znajdujące się w systemie Quando zostały ozdobione aluminiowym detalem, który wprowadza gabinet w nietuzinkowy styl. Pełna kolekcja została uzupełniona o szafkę menadżerską, stół konferencyjny oraz gabinetowy system przechowywania, który stanowią eleganckie szafy z przeszklonymi witrynami.

 2. Gabinet Linus

  System gabinetowy Linus są to cechujące się stylem i klasą meble, które znajdą swoje zastosowanie przy wyposażeniu gabinetu eleganckiego i prestiżowego. Dzięki wykończeniom i dostępnej sporej gamie kolorystycznej, można uzyskać własny charakter pomieszczenia. Kolekcja Linus zawiera w swojej ofercie rozmaitą gamę modeli meblowych, którymi są między innymi: biurka, stoły konferencyjne, stoły i stoliki, szafy, a także wiele innych mebli, które pozwolą na całkowite umeblowanie projektowanego gabinetu. Meble systemu Linus mogą być także zaprojektowane przy użyciu okleiny naturalnej.

 3. Gabinet Edo

  Meble gabinetowe Edo pozwalają na stworzenie oryginalnego wnętrza, który pozwoli na odczucie stylu i elegancji podczas wykonywanej pracy. Meble zawarte w zaprezentowanej kolekcji wykonane są przede wszystkim z płyty MDF, dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej. W ofercie firmy Furnig oprócz biurek, kolekcję Edo można uzupełnić o równie efektowne meble takie jak stoły, kontenery, szafy i komody. Każdy mebel jest dostępny w konfiguracji spójnej dla własnych potrzeb, co pozwala na stworzenie indywidualnego gabinetu, dopasowanego do charakteru biura.

 4. Gabinet Maron

  Meble gabinetowe Maron, zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach chcących stworzyć swoje miejsce pracy bazując na klasycznej stylistyce, która oparta jest o staranne wykończenia. Zestaw Maron składa się z biurek, stołów konferencyjnych, kontenerów, szaf, regałów, a także przeszklonych witryn. Masywne blaty, z których zostały wykonane meble, odznaczają się stabilnością i pewnie utrzymaną jakością przez wiele lat. Meble znajdujące się w ofercie firmy Furnig pozwalają na aranżację miejsca zarówno do pracy, konferencji oraz spotkań.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top