Biurko gabinetowe Gravity

Absolutnym hitem 2019 roku oraz niekwestionowanym liderem w swojej klasie jest biurko gabinetowe GRAVITY firmy MDD. Stworzone zostało z myślą  o nowoczesnych menadżerach lubiących otaczać się niebanalnymi ale jednocześnie użytecznymi przedmiotami. Z pewnością do takich należy biurko Gravity z masywnym blatem zawieszonym niemalże w powietrzu, co w szczególności wyróżnia go spośród tradycyjnych konstrukcji posadowionych na kilku nogach, jakie możemy spotkać w gabinetach większości szefów. Blat podnoszony elektrycznie zamocowany został w jednym punkcie  na metalowej kolumnie zintegrowanej z niewidoczną konstrukcją nośną, co czyni go jednocześnie masywnym i lekkim. Elektryczna regulacja biurka dające możliwości naprzemiennej pracy siedzącej i stojącej mającej dobroczynne korzyści dla naszego zdrowia. W dzisiejszych czasach regulowane blaty stanowisk pracy stały się już normą, zwłaszcza w nowoczesnych biurach, gdzie duży nacisk kładzie się na ergonomię.

Blat biurka o wymiarach: szerokość: 2200 mm, głębokość: 1000 mm, grubość: 78 mm produkowany w trzech uniwersalnych kolorach: Wiąz, Orzech Amerykański lub Grafit. Korpus biurka w formie szafki z drzwiami przesuwnymi o wymiarach: szerokość: 1600, głębokość: 800, wysokość: 632 mm występuje w kolorze białym lub antracyt.

Pozostałe informacje techniczne biurka:

  • Blat – fornir/HPL, maksymalne obciążenie 70kg
  • Front przesuwny – MDF lakierowany 18 mm
  • Szuflada – pełen wysuw z hamulcem – wymiar: 290x500x280 mm
  • Korpus – MDF lakierowany 28 mm
  • Mediabox M06 – (opcja za dopłatą) – 2x gniazdo zasilające 240V, kolor: aluminium anodowane
  • Stelaż elektryczny – metal malowany proszkowo, wymiary kolumny 150×150 mm, profil stelaża 60×30 mm
  • Półka – płyta melaminowana 18 mm – wymiary: 457x182x259mm
  • Wnętrze szafki: 1/3- Część przestrzeni użytkowa. 2/3- Część przestrzeni konstrukcyjna nieużytkowa.

Ponadto oprócz biurka występującego w wersji lewej lub prawej dostępny jest także stół konferencyjny,  stolik okolicznościowy, stanowisko multimedialne oraz szafka z szufladami i regał aktowy.

(Visited 32 times, 1 visits today)

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top