Materace ekologiczne dla osób świadomych

Dzisiaj za pośrednictwem materacy wegańskich produkowanych przez firmę Janpol, chciałbym zaapelować do osób nieświadomych, że można żyć w zgodzie z naturą, przy zachowaniu empatii do zwierząt, jednocześnie spać zdrowo. Właśnie w tym celu powstały materace bezpieczne w stu procentach ekologiczne, które będą idealnym wyborem dla każdego.

 

W dobie nowoczesności musimy redukować niektóre technologie, które wpływają na bezpieczeństwo i higienę naszego globu, które są najważniejszym priorytetem „ żyć  w zgodzie z naturą”.

Dlatego możemy pogodzić wygodę z naturą, a co za tym idzie – sen w najwyższym komforcie. Proponuję materace ECO, które wyprodukowane są całkowicie z zachowaniem szacunku do zwierząt. W ich składzie nie ma elementów pochodzenia odzwierzęcego. Wszystkie materiały  wykorzystane do ich produkcji są pozbawione szkodliwych związków chemicznych i zastąpione naturalnymi olejkami roślinnymi.

Takimi materacami są ROMA, LOTIS, DIONE oraz ROSALIA, te materace zostały stworzone blisko naszemu sercu. Przybliżając –  składniki pochodzą z wiecznie zielonych lasów tropikalnych i są ekologiczne oraz wegańskie. Każdy materac różni się od siebie, ale zachowuje ekologiczne standardy. Dodatkowo materac Dione posiada sprężyny kieszeniowe typu multipocket, które dokładnie dopasowują się do kształtów ciała.

  • Mleczko kauczukowe –  pochodzące ze ściśle wyselekcjonowanych i kontrolowanych plantacji, posiadających certyfikat FSC®.
  • Lateks – jest produktem w pełni ekologicznymi bezpiecznym, bo pozbawionym jakichkolwiek substancji toksycznych. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciw-grzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy
  • Pianka wysokoelastyczna – elastyczny materiał zawierający naturalne olejki sojowe, którego powierzchnia nigdy nie wysycha i nie ulega degradacji.
  • Pianka Viscoool – zawiera mieszankę naturalnych surowców, dzięki którym ochładza i pochłania ciepło ciała, zapewniając głębszy, bardziej spokojny sen.

Wszystkie składniki są zupełnie ekologiczne i ja też z pewnością wyposażę swoje łóżko w taki materac. Dbajmy o przyrodę i ekologię – to nasza Planeta Ziemia, to od nas zależy zdrowie nasze i przyszłych pokoleń.

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top