Konferencyjne stoły biurowe Fors

 

W obecnych czasach na rynku jest wiele ofert stołów konferencyjnych, jednak przy wyborze, warto zastanowić się, który jest tym odpowiednim. Po zapoznaniu się z grupą stołów, która została przedstawiona w dzisiejszym artykule, nie powinniście mieć wątpliwości co do wyboru odpowiedniego mebla.
Bez wątpienia można powiedzieć, że gdy gościmy kontrahentów lub współpracowników, chcemy aby każdy zapamiętał spotkanie jak najlepiej. Jestem przekonana, że nie tylko atmosfera spotkania powie o jego jakości ale także, gdy gość wejdzie do sali konferencyjnej na pierwszy rzut oka zwraca uwagę na wygląd pomieszczenia.
Stoły Fors wyróżniają się wyjątkową estetyką, a także ergonomiczną budową. Dzięki swojej bardzo lekkiej konstrukcji, łatwo będzie można przemeblować pomieszczenie nadając mu nowy charakter z dopasowanym stołem. Opisując zalety stołów Fors należy zwrócić uwagę na jego różne rozmiary. Dzięki różnym wielkościom możecie wybrać taki, który będzie idealnie pasował do pomieszczenia.
Nie tylko różne wielkości sprawią, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Stoły Fors prezentują się w dwóch głównych odsłonach. Stół klasyczny podłużny oraz stół w kształcie elipsy. Proszę spojrzeć na ich strukturę. Proste nogi sprawiają, że potencjał stołów może zostać w pełni wykorzystany.
Jeśli zdecydujecie się, aby wasze wyposażenie zawierało stół w kształcie elipsy, to oprócz szeregu zalet jakimi są ergonomia, klasa i styl, zyskacie również dobre pole widzenia pomiędzy każdym uczestnikiem zebrania. Planując spotkania o to w nich właśnie chodzi, prawda?

Stany techniczne stołów:

1. Stół w kształcie elipsy

Wymiary: 2780x1800x750 mm. Stół usadzony jest na lekkim, stalowym stelażu. Składa się on z sześciu okrągłych nóg, do wyboru o średnicy 50 lub 60 mm. Nogi stelażu są połączone ze sobą stalowymi belkami o przekroju 40×20 mm. Blat wykonany jest z płyty laminowanej w 8 wariantach kolorystycznych, ma grubość 25 mm i jest złożony z dwóch elementów. Optymalnie można przy nim usadowić do 12 krzeseł.

2. Stoły podłużne

Stoły podłużne zostały stworzone w dużej ilości wariantów. Zerknięcie na stronę ze stołami ułatwi wam orientację w różnicy wymiarów stołów. Stół posiada lekki, stalowy stelaż składający się z kwadratowych, bądź okrągłych nóg o średnicy 50 lub 60 mm. Nogi połączone są stalowymi belkami, dzięki czemu całość tworzy solidną konstrukcję. Blat wykonany jest z płyty laminowanej. Przy zamówieniu możecie wybrać jeden z 8 kolorów blatu. Złożony jest w zależności od wielkości stołów z 1 do 4 płyt. W zależności od rozmiarów można ustawić przy stole od 6 do 22 krzeseł.

Stoły konferencyjne FORS zostały stworzone tak, aby dopasować się swoim wyglądem do potrzeb użytkowników. Dzięki temu możesz mieć stół w rozmiarze, jaki sobie wymarzysz a także w 8 różnych wariantach kolorystycznych.

Poniżej przedstawiam galerię zdjęć stołów konferencyjnych Fors, która z całą pewnością pomoże w doborze odpowiedniego stołu.

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top