Tani system mebli biurowych

Pomimo, iż rynek systemów mebli biurowych obfituje w wiele nowoczesnych rozwiązań, to ich producenci ciągle prześcigają się w konstruowaniu nowych wzorów biurek, szafek oraz stołów zarówno w standardowej jak i wyszukanej kolorystyce. Dzisiaj chciałbym przedstawić i jednocześnie zaproponować Państwu kilka ciekawych rozwiązań na zakup systemowych mebli biurowych w atrakcyjnych cenach w stosunku do ich wysokiej jakości. W poniższej galerii prezentuję trzy systemy biurek z czego wszystkie wykonywane są w wersji Classic lub Invest w kilku rozmiarach. Tańszy system Classic produkowany jest w dwóch kolorach: Olchy lub Calvadosa. Natomiast nieznacznie droższy system Invest, to meble dwukolorowe z popielatymi korpusami oraz blatami i frontami z klonu, buka lub orzecha. W skład systemów wchodzą także szafki, regały, szafy aktowe oraz praktyczne organizery. Pokrótce postaram się opisać cechy różniące każdy z trzech proponowanych systemów:

System Eko: Charakteryzuje się prostotą a jednocześnie solidnością swojej konstrukcji wykonanej na pełnych bokach płytowych. W ofercie występują biurka o prostych blatach w cenie zaczynającej się od 307, 00 zł, oraz biurka narożne w cenie od 485, 00 zł z wyprofilowanymi ergonomicznymi zagłębieniami będące idealnym rozwiązaniem do niewielkich powierzchni biurowych. Biurka w prosty sposób można rozbudowywać o następne elementy, tworząc zestawy wielostanowiskowe w rewelacyjnych cenach. System Classic, to Najsolidniejszy i najtańszy system biurowy w swojej klasie produktowej, osiągalny na polskim rynku.

System Vik: System nowoczesnych biurek na metalowych stelażach połączonych płytową blendą o grubości 18 mm i wyposażone w blat o grubości 25 mm. Metalowe stelaże w formie boków ze stopami lakierowane proszkowo w jasno-szarym kolorze, zostały specjalnie zaprojektowane aby można było w nich ukryć oraz poprowadzić instalację elektryczną. Biurka produkowane z myślą o nowoczesnych biurach zaczynają się od ceny 412, 00 zł z blatem prostym i od 602 zł z narożnym blatem kształtowym. Wszechstronne zastosowanie biurek sprawia, iż mogą spełniać funkcje biurek pracowniczych, stanowisk kierowniczych a także tworzyć umeblowanie sal konferencyjnych. Ponadto ofertę wzbogacają kontenery mobilne i stacjonarne zamykane zamkiem centralnym.

System Art: Stworzony z myślą o prostych, zminimalizowanych formach o dużych możliwościach rozplanowania miejsc pracy. Proste i eleganckie konstrukcje oparte o metalowe korpusy lakierowane proszkowo stojące na kwadratowych nogach z regulatorami wysokości. Art, jako jeden z nielicznych systemów dostępnych w sprzedaży, posiada praktycznie nieograniczoną możliwość rozbudowy. Biurka z blatami prostymi są w cenie od 494, 00 zł a biurka z blatami kształtowymi od 664, 00 zł. Warto także nadmienić, iż w ofercie posiadamy także bogate wyposażenie biurek m.in.: szuflady pod klawiaturę, prowadnice kabli a także podstawki na komputer.

Biurka do pracy nigdy nie powinny być ustawiane w ten sposób, aby pracownik siedział tyłem do wejścia. W istotny sposób wpływa to ujemnie na jakość pracy pracownika, gdyż choć sam o tym nie myśli, to podświadomie ma włączoną funkcję czuwania, która nie pozwala mu skupić się na swoim zadaniu w stu procentach. Ponadto przedmiotami podnoszącymi komfort pracy biurowej, zwłaszcza pracownikom pracującym przy biurkach wielostanowiskowych, są przegrody oddzielające tworzące pewną intymność, jednocześnie wydzielając obszar do pracy.

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top