System mebli gabinetowych Echo

Z przyjemnością pragnę podzielić się z Państwem kilkoma informacjami na temat nowoczesnego systemu meblowego Echo do zastosowań  gabinetowych lub biurowych, który posiadamy w swojej ofercie. System produkowany jest z eleganckiej i trwałej płyty laminowanej w kolorze orzecha nizinnego pasującej do wystroju większości wnętrz biurowych. Ponadto w swojej klasie produktowej system wyróżnia się bardzo dobrą ceną biorąc pod uwagę jego wysoką jakość. Elementy systemu, do samodzielnego montażu dostarczane są do klienta w paczkach z dołączoną instrukcją do każdej paczki. [styl1]System gabinetowy Echo[/styl1] daje dużą łatwość zaprojektowania dowolnej przestrzeni biurowej, co świadczy o jego uniwersalności a krótki czas realizacji zamówień dowolnej ilości elementów ucieszy zapewne potencjalnych nabywców.

Na specjalną uwagę zasługują szafki aktowe z frontami w ramie aluminiowej wypełnione szkłem mlecznym kontrastującym z płytą orzechową. W ofercie występuje witryna aktowa niska o symbolu [styl1]Echo EC35W[/styl1] szerokości 802 i wysokości 1129 mm oraz witryna wysoka z zamykaną szafką dolną o symbolu [styl1]Echo EC54W[/styl1] szerokości 802 i wysokości 1833 mm. Szafki wyposażone w półki pod segregatory zakończone wieńcem górnym o grubości 28 mm podkreślającym elegancję mebla.

Sztandarowym elementem systemu Echo jest proste [styl1]biurko gabinetowe EC18[/styl1] o szerokości 1800 i głębokości 800 mm oraz drugie w mniejszym rozmiarze EC16 o szerokości 1600 mm. Wykonane na korpusie z płyty o grubości 18 mm i blatem o grubości 28 mm. Pomiędzy korpusem a blatem zamontowane zostały aluminiowe dystanse podkreślające lekkość i indywidualną formę systemu. Meblem uzupełniającym jest [styl1]przystawka biurkowa EC90[/styl1] przystosowana do montażu z biurkiem EC18 lub EC16 tworząc biurko narożne powiększając w ten sposób blat do pracy lub na dodatkowe urządzenia biurowe.

(Visited 54 times, 1 visits today)

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top