Kapitalne remonty i wykończenie wnętrz pod klucz

Dzisiaj postaram się przybliżyć charakterystykę ekipy Team Głuszak, brygady specjalizującej się od wielu lat w wykończeniu i wyposażeniu wnętrz. Głuszaki z Tarnowa, to w pełni rodzinna firma składająca się zarówno z inżynierów  w zakresie projektowania wnętrz i konstrukcji mebli, jak i fachowców w zakresie realizacji zadań.  Firma legitymuje się dużymi tradycjami sięgającymi 1992 roku  oraz solidnymi pracownikami w dziedzinie szeroko pojętego wnętrzarstwa. Renomę i zaufanie klientów zdobywali na przestrzeni lat sumiennością i precyzją w realizacji inwestycji. Sukces zawdzięczają swojej ciężkiej pracy i nieustannym dążeniem do podnoszenia kwalifikacji.

Głównym atutem Team Głuszak jest kompleksowa realizacja robót od projektu aż po klucz, włączając w to także możliwość przeprowadzki. Wszystkie zamówienia realizowane są ściśle według określonego schematu terminowo i solidnie. Do realizacji zamówień stosowane są tylko sprawdzone materiały pochodzące od wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Każde zlecenie z zakresu remontu lub wyposażenia rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji, wyboru materiałów, kolorystyki oraz ustalenia zakresu prac a także wstępnego terminu realizacji. Na podstawie wszystkich zebranych informacji opracowywany jest szczegółowy kosztorys zawierający jednocześnie materiały jak i robociznę. Przyjęcie kosztorysu kończy się podpisaniem obustronnej umowy, gdzie m.in.: wyszczególniony jest zakres prac, cena oraz termin. Po dopełnieniu formalności specjaliści opracowują szczegółowy projekt realizacji w nowoczesnej technologii 3D. Czas przygotowania projektu uzależniony jest od stopnia jego skomplikowania, ale z reguły trwa on ok 3-4 tygodnie. Projekt w formie realistycznych wizualizacji klient ma możliwość obejrzenia na swoim komputerze instalując bezpłatną aplikację lub standardowo otrzymując wizualizacje na pocztę mail. Kompleksowy projekt zawiera wszystkie elementy wchodzące w skład zamówienia. Istnieje też możliwość zamówienia projektu rozbudowanego o meble nie wchodzące w skład realizacji.

Na co może liczyć klient składający zamówienie w Team Głuszak? Z pewnością na wszystko, co związane jest z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych.

 • Praca rozpoczynają się od pomiarów, obliczeń i poznania preferencji klienta, co finalizowane jest projektem na podstawie którego punkt, po punkcie realizowana jest inwestycja.
 • Jeżeli zadanie polega na kapitalnym remoncie wnętrza, to jego częścią jest też demontaż i wywiezienie starych elementów mebli, drzwi, ścian itp.
 • Wykonają instalacje elektryczne i hydrauliczne a także wymienią lub zamontujemy okna i drzwi.
 • Położą płytki na podłodze i ścianach oraz zamontują wannę, prysznic, umywalkę i WC.
 • Ułożą deskę podłogową, podłogę panelową lub położą wycyklinują i polakierują parkiet.
 • Zrealizują dowolne zabudowy karton-gips i wykonają sufity podwieszane a nawet podłogi techniczne
 • Wytynkują, zrobią gładź, wytapetują i pomalują ściany a także zamontują listwy przypodłogowe.
 • Do szczególnych realizacji Team Głuszak należy zaliczyć meble projektowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Wykonają i zamontują zabudowy kuchenne, łazienkowe oraz szafy wnękowe.
 • Wraz z meblami dostarczą i zainstalują dowolne sprzęty AGD zarówno do zabudowy jak i wolnostojące.
 • Na życzenie klienta zmontują i ustawią gotowe meble zakupione w sklepie.
 • Na zakończenie inwestycji posprzątają po sobie zostawiając ład i porządek.

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top