System mebli hotelowych Linus Apartament

Gwarancją najwyższego poziom komfortu i wypoczynku, są  meble systemowe Linus z oferty hotelowej mebli na zamówienie Furnig. Formy, kształty jak i kolorystyka mebli dają pewność, że będą miały swój duży wkład w pochlebnych opiniach zadowolonych klientów spędzających zarówno jedną, jak i więcej nocy w pokoju urządzonym naszymi meblami. Z takim wyzwaniem może konkurować System Apartamentowy Linus oferujący wszystkie niezbędne bryły do urządzenia wygodnego i przyjaznego pokoju hotelowego. Modele charakteryzują się prostymi i nowoczesnymi formami, a nawet gustownym zagłówkiem giętym łóżka dostępnego w kilku rozmiarach. Oferta obejmuje m.in.: Łóżka jedno i dwuosobowe w kilku wymiarach, ale też szafy, biurka, stoliki, lustra i wiele innych.

Jednym z przykładów oferowanego zestawu mebli być elegancka szafa hotelowa Linus Apartament L3134 o wymiarach 1870x650xh1920 mm. Szafa czterodrzwiowa w wersji z drzwiami skrzydłowymi otwieranymi na zawiasach puszkowych wysokiej jakości. Wnętrze szafy wyposażone w szereg półek i drążków do zawieszania ubrań oraz kontener 4-szufladowy wstawiany do środka. Szafa produkowana w standardzie z płyty laminowanej lub za dopłatą z płyty mdf fornirowanej o grubości 18 i 25 mm w bogatej kolorystyce. W wersji fornirowanej wszystkie elementy wewnętrzne (niewidoczne) wykonane są z płyty melaminowanej. Duży wybór kolorów i gatunków wykończenia daje duże możliwość dopasowania szafy do każdego wnętrza. Charakterystycznym elementem ozdobnym są uchwyty z aluminium anodowanego. W tym samym wykończeniu wykonane zostały nóżki z regulacją w zakresie 20 mm. Obszerna szafa z linii apartamentowej Linus posiada uniwersalny i elegancki wygląd, który doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju hotelowym, jak również w każdym pensjonacie. Szafa pakowana i dostarczana w elementach do samodzielnego montażu.

Ponadto oferta zawiera eleganckie łóżko hotelowe Linus Apartament 180 o wymiarach 1900 x 2100 x h840 mm, będące częścią. Łóżko wyposażone w materac 180×200 cm dostępny w czterech wariantach. Wyróżnia się nowoczesną formą z eleganckim zagłówkiem w półokrągłym kształcie. Łóżko występuje też w okleinie naturalnej i 3 innymi materacami do wyboru. Produkowane w standardzie z płyty laminowanej lub za dopłatą z płyty mdf fornirowanej o grubości 18 i 25 mm w bogatej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują eleganckie wykończenia mebli wykonane z aluminium anodowanego. Ogromną zaletą systemu jest także bogata kolorystyka płyt laminowanych i oklein naturalnych, z których produkowane są meble.

Łóżko składa się z elementów:

  • Rama płytowa: 1900x2100xh840 mm – 1 szt.
  • Stelaż stalowy: 1800x2000x260 mm – 1 szt.
  • Materac standardowy: 1800x2000x170 mm – 1 szt.

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top