Szafy do suszenia odzieży roboczej i butów

Chciałbym dzisiaj zaprezentować Państwu dwie szafy metalowe przeznaczone do przechowywania oraz suszenia odzieży i butów.

Pierwszą z nich jest duża szafa do suszenia odzieży z przezroczystą kurtyną zabezpieczającą przed utratą ciepła, która może pomieścić 10 par ubrań roboczych i butów. Jest typową szafą służącą do suszenia ubrań i butów, którą z powodzeniem można nazwać suszarnią ubrań. Szafa może także spełniać rolę wietrzenia ubrań, gdyż w łatwy sposób może być przenoszona w różne miejsca za pomocą bocznych uchwytów. Jej ogromnym atutem jest wysoki komfort i szybkość suszenia oraz duża pojemność, co ma ogromne znaczenie dla większych grup pracowniczych. Szafa została wyposażona w drążek na ubrania oraz 20 rurek do zawieszania butów roboczych standardowych a także wysokich dzięki zastosowaniu dłuższych rurek. Ta szafa do suszenia odzieży jest bez wątpienia nowoczesnym meblem dzięki któremu praca staje się komfortowa i bardzo bezpieczna dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ocynku ogniowego bez użycia lakieru. Ta praktyczna i wydajna szafa jest niezbędnym meblem w: jednostkach straży pożarnej, firmach wodociągowych i drogowych, kopalniach, na budowach, a także w chłodniach i zakładach przetwórstwa owoców i warzyw.

Drugą szafą, która zasługuje na uwagę jest  dwudrzwiowa szafka ubraniowa z możliwością suszenia wilgotnych ubrań i butów w pomieszczeniach zamkniętych z możliwością podłączenia jej do wentylacji, za pomocą przygotowanego króćca. Szafka została tak zaprojektowana, aby na co dzień można było korzystać z niej jak z typowej szafki ubraniowej a w sytuacjach koniecznych włączyć i wysuszyć ubrania. Szafka sprawdza się wszędzie tam, gdzie pracownicy przechowują swoją odzież niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych a także tam, gdzie warunki pracy powodują zamoczenie ubrań. Szafa wykonana jest z blachy o grubości 0,8 mm malowanej proszkowo, zamykana drzwiami z zamkiem cylindrycznym. Posiada przegrodę oddzielającą odzież czystą od brudnej oraz dwie opcje pracy: – wentylacja (nawiew), – suszenie (nawiew + grzanie). Szafa stosowana jest najczęściej w: zakładach wodociągowych, chłodniach, kolejowych, kopalniach, na lotniskach, na placach budowy oraz na obiektach służb mundurowych, chłodnie i kompleksach narciarskich.

Ocynk ogniowy powstaje w wyniku kąpieli materiału w cynku rozgrzanym, do stanu ciekłego. Dzięki temu procesowi powstaje gruba powłoka ocynku utworzona na zewnątrz jak i wewnątrz profili poddanych kąpieli, co znacznie podnosi trwałość elementów ocynkowanych ogniowo w porównaniu do elementów ocynkowanych metodą galwaniczną, o wiele mniej inwazyjną z cieńszą powłoką cynku, który w większym stopniu narażony na korozję.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top