Luksusowy fotel gabinetowy Action dla prezesów

Fotel Action z mechanizmem synchro występuje w wielu opcjach tapicerki oraz do wyboru w dwóch opcjach podłokietników. Proponujemy fotel z oparciem tapicerowanym, lub siatkowym w wersji z zagłówkiem lub bez. Action jest fotelem do zastosowań gabinetowych dla prezesów i kadry kierowniczej wyższego szczebla. To największy i najbardziej luksusowy największy i najbardziej fotel gabinetowy z naszej aktualnej oferty, który zapewnia ogromną wygodę i optymalną pozycję ciała przy długotrwałej pracy. Fotel gabinetowy Action charakteryzuje specjalnie skonstruowanym ergonomicznym kształtem a dzięki możliwości płynnej regulacji kąta nachylenia siedziska i oparcia może zostać dostosowany do wszelkich upodobań i wzrostu użytkownika. Fotel posiada także regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa a także szerokie, regulowane podłokietniki. Indywidualność fotela Action podkreślają polerowane aluminiowe elementy oraz ozdobne kółka specjalnie wykonane do tego modelu fotela, które nadają mu charakterystycznego wyglądu.

Pełna oferta dostępna w sklepie internetowym obejmuje cztery następujące modele:

  1. Fotel Action 100SFL z tapicerowanym oparciem i mechanizmem SYNCHRO z funkcją wysuwu siedziska oraz funkcją pochylenia oparcia i siedziska.
  2. Fotel Action 105SFL z siatkowym oparciem i mechanizmem SYNCHRO z funkcją wysuwu siedziska oraz funkcją pochylenia oparcia i siedziska.
  3. Fotel Action 110SFL z tapicerowanym oparciem i zagłówkiem. Mechanizm SYNCHRO z funkcją wysuwu siedziska oraz funkcją pochylenia oparcia i siedziska.
  4. Fotel Action 115SFL z siatkowym oparciem i zagłówkiem. Mechanizm SYNCHRO z funkcją wysuwu siedziska oraz funkcją pochylenia oparcia i siedziska.

Najzdrowszym i najprzyjemniejszym w dotyku materiałem obiciowym na fotel gabinetowy wysokiej klasy nie jest skóra, ale materiał z naturalnej wełny. W tym celu proponuję zastosować obicie FAME dostępne w wielu uniwersalnych kolorach do wyboru.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top