Kolekcja komfortowych ławek do poczekalni

Tym razem zaprezentuję Państwu kolekcję komfortowych i jednocześnie elastycznych do aranżacji siedzisk tapicerowanych, stanowiących nowoczesną rodzinę ławek UpDown o bardzo mocnej stalowej konstrukcji wewnętrznej, ze sprężynami falistymi, charakteryzującą się wysokim komfortem siedzenia i dużą wytrzymałością. Ławki zostały zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach jak poczekalnie, recepcje, gmachy użyteczności publicznej typu sądy, lotniska, galerie ale z powodzeniem można je także stosować w małych poczekalniach szpitalnych lub w korytarzach ośrodków zdrowia. UpDown  jest wyjątkową ofertą potrafiącą dostosować się zarówno do funkcji pomieszczenia jak i do potrzeb jej użytkownika. Niepowtarzalny design kolekcji obok której nie można przejść obojętnie, skrywa nowoczesną technologię, funkcjonalność i ergonomię. Do produkcji siedzisk zastosowano najnowszą technologię pianek wylewanych, dzięki czemu kolekcja wyróżnia się wysokim komfortem siedzenia, co w połączeniu z solidną konstrukcją wykonaną z metalu gwarantuje dużą wytrzymałość siedzisk a w rezultacie mebel na miarę oczekiwań wymagających klientów.

Odmiennością tego systemu, od innych siedzisk jest duża różnorodność elementów pasujących do siebie, za pomocą których można tworzyć nieskończoną ilość kształtów,  w czym ogranicza nas, tylko wyobraźnia i przestrzeń przeznaczona pod nie. Podstawowym elementem systemu jest dwuosobowa ławka prosta z oparciem o charakterystycznym kształcie podgiętym do góry w prawą lub lewą stronę a także ławka prosta bez oparcia. Nieodzowną częścią zestawu UpDown jest również łącznik dziewięćdziesiąt stopni zewnętrzny lub wewnętrzny występujący z oparciem wysokim i niskim lub bez oparcia. Ponadto ważną częścią kolekcji siedzisk jest ławka jednoosobowa również z oparciem niskim i wysokim lub bez oparcia oraz łączniki o trzydziestu i czterdziestu stopniach. Uzupełnieniem systemu jest fornirowany stolik w tej samej formie co pozostałe elementy, ale wykończony fornirem modyfikowanym, przystosowany do łączenia z ławkami. Aranżacje wszelkich układów można zestawiać z elementów tapicerowanych w różnych kolorach oparcia i siedziska, dysponując tkaninami w ponad stu kolorach wybarwień. Meble można zamawiać na nogach wykonanych z metalu w wykończeniu galwanicznym chromowanym lub satynowanym bądź z drewna wykończonym w pięciu okleinach modyfikowanych jak: dąb classic HM-11, dąb cardinal HM-12, wenge classic HM-20 oraz teak HM-30. Po niżej zamieszczam galerię dziewiętnastu zdjęć z przykładowymi aranżacjami oraz kilkoma ciekawymi układami obrazującymi możliwości systemu UpDown.

Uniwersalne a w większości sytuacji idealne wymiary tapicerowanych ławek wypoczynkowych, do swobodnego wypoczynku jednej osoby powinny wynosić: szerokość siedziska 700 mm, wysokość 460 mm i głębokość 460-590 mm, natomiast oparcie powinno mieć od 270-400 mm wysokości. Takie właśnie wymiary posiadają ławki systemu UpDown, co czyni je uniwersalnymi meblami wypoczynkowymi do każdej poczekalni.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top