Drzwi wejściowe do mieszkań Fort One

Oryginalna kolekcja wewnętrznych drzwi wejściowych swoje zastosowanie ma głownie jako drzwi wewnątrzklatkowe w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym a także jako drzwi w miejscach użyteczności publicznej. Fort One to wysokiej jakości drzwi wewnętrzne zbudowane na konstrukcji opartej o selekcjonowaną klejonkę warstwową z litego drewna sosnowego. Konstrukcja drzwi została dodatkowo wzmocniona dwoma stalowymi profilami stabilizującymi konstrukcję i powstrzymującymi ją przed wypaczaniem. Wypełnienie skrzydła stanowi specjalna płyta dźwiękochłonna o wzmocnionej izolacji akustycznej (RW=37 db), co świadczy o tym, że Fort One są to drzwi dźwiękochłonne. Drewniana konstrukcja wraz z dźwiękochłonnym wypełnieniem obłożona jest z obu stron płytą HDF a całość wykończona okleiną Stol Plus wyróżniająca się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto podwójne uszczelnienie drzwi gwarantuje dokładne zabezpieczenie wnętrza przed przenikaniem kurzu, nieprzyjemnych zapachów a także hałasu.

Oprócz samych drzwi Fort One z wyposażeniem firma Furnig oferuje także profesjonalne doradztwo, pomiar i ich montaż. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą cenową i opcji do wyboru zapraszam na stronę firmową do zakładki: Drzwi do mieszkań Stolpaw

Chcąc samemu wykonać odpowiedni pomiar drzwi należy przyjąć po 10 mm luzu na każdą stronę, co oznacza, że drzwi powinny być po 20 mm węższe i 20 mm niższe od otworu w ścianie. Odpowiednia szczelina jest niezbędna do prawidłowego ustawienia i zapianowania futryny pianą montażową nisko-rozprężną.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top