Drzwi wejściowe do mieszkań Fort One

Oryginalna kolekcja wewnętrznych drzwi wejściowych swoje zastosowanie ma głownie jako drzwi wewnątrzklatkowe w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym a także jako drzwi w miejscach użyteczności publicznej. Fort One to wysokiej jakości drzwi wewnętrzne zbudowane na konstrukcji opartej o selekcjonowaną klejonkę warstwową z litego drewna sosnowego. Konstrukcja drzwi została dodatkowo wzmocniona dwoma stalowymi profilami stabilizującymi konstrukcję i powstrzymującymi ją przed wypaczaniem. Wypełnienie skrzydła stanowi specjalna płyta dźwiękochłonna o wzmocnionej izolacji akustycznej (RW=37 db), co świadczy o tym, że Fort One są to [styl1]drzwi dźwiękochłonne[/styl1]. Drewniana konstrukcja wraz z dźwiękochłonnym wypełnieniem obłożona jest z obu stron płytą HDF a całość wykończona okleiną Stol Plus wyróżniająca się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto podwójne uszczelnienie drzwi gwarantuje dokładne zabezpieczenie wnętrza przed przenikaniem kurzu, nieprzyjemnych zapachów a także hałasu.

Oprócz samych drzwi Fort One z wyposażeniem firma Furnig oferuje także profesjonalne doradztwo, pomiar i ich montaż. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą cenową i opcji do wyboru zapraszam na stronę firmową do zakładki: [styl1]Drzwi do mieszkań Stolpaw[/styl1]

Chcąc samemu wykonać odpowiedni pomiar drzwi należy przyjąć po 10 mm luzu na każdą stronę, co oznacza, że drzwi powinny być po 20 mm węższe i 20 mm niższe od otworu w ścianie. Odpowiednia szczelina jest niezbędna do prawidłowego ustawienia i zapianowania futryny pianą montażową nisko-rozprężną.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top