System biurowy Evro

Nowoczesny system mebli biurowych Evro powstał w oparciu o lekki stelaż z metalowych profili i wyróżnia się łatwością w zaprojektowaniu i urządzeniu każdego wnętrza biurowego. Dużą zaletą systemu jest możliwość urządzenia wielu stanowisk pracowniczych na niewielkiej powierzchni biurowej. Niewątpliwym atutem systemu jest bogata kolorystyka i duży wybór materiałów wykończeniowych, dzięki którym można tworzyć indywidualne kompozycje mebli dopasowane do własnych aranżacji.

Podstawowym elementem systemu jest tradycyjne biurko Evro EVB 10 występujące na stalowym stelażu w formie otwartej, na nogach. Drugim modelem jest bardziej nowoczesna forma biurka na stelażu zamkniętym np. biurko Evro EVB 11 potocznie nazywanym biurkiem na płozach. Stelaże biurek wykonywane są z kształtownika stalowego o przekroju 60 x 20 mm i wykańczane lakierem proszkowym z możliwością wyboru w pięciu podstawowych kolorach. Blat o grubości 25 mm w wersji z dystansem lub bez występuje w ponad trzydziestu kolorach płyty melaminowanej pod symbolem biurka EVB. Krawędzie blatu zabezpieczone zostały wysokiej jakości pcv 2 mm trwale zabezpieczając go przed uszkodzeniem. Ponadto system umożliwia zakup blatu szklanego o grubości 15 mm występującego pod symbolem EVS w dowolnej kolorystyce z palety RAL, co daje nieograniczone możliwości w projektowaniu biura. Dodatkowym wyposażeniem biurka może być szklana blenda w dowolnym kolorze z palety RAL lub szklana wstawka w blacie płytowym, a także pionowa osłona kabli wykonana z metalu.

System mebli biurowych Evro, to także szereg praktycznych i różnorodnych szafek biurowych przydatnych w każdym biurze, które zostały zaprojektowane w nowoczesnym systemie bez-uchwytowym ”push to open”. Brak uchwytów przy szufladach i drzwiczkach sprawia, że meble tworzą minimalistyczny i elegancki styl pasujący do każdego wnętrza. Szafki systemu Evro składają się m.in. z: kontenerów mobilnych EVK, które wyposażone zostały w szuflady z piórnikiem lub drzwiczki. Ponadto zestaw zawiera kilkanaście szafek w formie pomocników biurowych EVP, szaf aktowych EVZ z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi, szafek wiszących, szafek komputerowych oraz stolików. Elementami uzupełniającymi są podstawy w formie cokołów przeznaczone do podwyższania szafek. Na szczególną uwagę zasługuje szafa aktowa Evro EVZ19 o wymiarach 2400 x 430 x 1540 mm, wyposażona w drzwi przesuwne. Zewnętrzna konstrukcja szafy wykonana z płyty melaminowanej o grubości 25 mm a elementy wewnętrzne z płyty o grubości 18 mm.

Dzięki dużym możliwościom konfiguracji, system biurowy EVRO może być także z powodzeniem stosowany do aranżacji gabinetów. Swoje szerokie zastosowanie zawdzięcza głównie dzięki materiałom wysokiej jakości o bogatej kolorystyce a także konstrukcji o nowoczesnym designie. Podstawowym materiałem systemu Evro jest płyta meblowa, która może być łączona z elementami lakierowanymi lub ze szkłem. O wysokim standardzie mebli świadczy także fakt zastosowania bez-uchwytowego systemu otwierania mebli ”push to open”

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dyskusja

  1. Ewa

    A potrafi Pan coś powiedzieć o trwałości teog systemu?

    1. Krzysztof Głuszak

      Główną zaletą tego systemu, jest właśnie trwałość. Wszystkie części składowe poszczególnych elementów zasługują na duże uznanie np: Stelaże biurek Evro, jak i stelaże pod szafki wykonane są z metalu a wykończone lakierem proszkowym. Płyta melaminowana na blaty, fronty oraz korpusy odporna jest nawet na żrący aceton i pochodzi od polskich producentów a brzegi zabezpieczone przed obiciem wysokiej jakości PCV 2 mm. Kontenery szufladowe w standardzie wyposażone są w piórnik a co istotniejsze, szuflady pracują na prowadnicach Blum dożywotniej gwarancji. Ponadto producent systemu Evro oferuje szkło lub MDF lakierowany na fronty w dowolnym kolorze.

Back to top