Multimedialny stolik pod laptopa

Stolik pod laptopa ma ogromne zalety
Pragną go mieć bardzo wszystkie kobiety
Co on ma w sobie, tak szczególnego
Zastanawia się facet niepojmujący tego?
Odpowiedź jest prosta i rzucająca się w oczy
Stół posiada szufladkę i na kółkach się toczy
Po bokach ma schowki na notes i ładowarkę
W blacie mediaport na laptop, tablet i komórkę
Ten stolik medialny, to nowoczesne cudo
Kobiety wiedzą, co dobre, co służy na długo
Nie można się dziwić, że Panie są praktyczne
Gdyż są poukładane a nie tylko romantyczne.

podpis KG


Fakt, że przedmiotowy stolik pod laptopa jest na etapie projektowania zaowocowało inspiracją do napisania wiersza. W ostatnich latach zaprojektowałem kilka stolików pod laptopa, ale ten opisany w wierszu będzie nowoczesnym cudeńkiem. Użytecznym narzędziem przeznaczonym dla osób pragmatycznych, lubiących mieć wszystko pod ręką, co niezbędne w nowoczesnym świecie.

06 stycznia 2018

Trochę czasu upłynęło, ale jednak projekt medialnego stolika stał się faktem i mogę podzielić się jego efektami. Stolik w całości zbudowany jest z litego drewna i jak wskazuje na to wierszyk z pewnością jest praktycznym cudeńkiem. W części dolnej stolik został wyposażony w cztery kółka w tym dwa z blokadą oraz dwie podwieszone półki na książki z czego dolna może także służyć, jako podpórka na nogi. Prawdziwym majstersztykiem jest blat stolika w którym miejsce w stu procentach zostało wykorzystane na wszelkie schowki. Od frontu stolika wysuwana jest szuflada duża służąca do przechowywania laptopa oraz kilku drobiazgów np. myszy z podkładką, rozdzielacza z pendrive’ami  lub komputerową latarkę. Dwie małe szuflady boczne z powodzeniem pomieszczą tablet z telefonem komórkowym oraz ich ładowarkami a także powerbank. W tylnej części po środku blatu wbudowany został mediaport z gniazdami 230V, gniazdem internetowym RJ45, gniazdami USB charger do ładowarek oraz gniazdem HDMI do przesyłu dźwięku. Po bokach umieszczone zostały dwa podnoszone schowki na ładowarkę do laptopa oraz dowolne drobne przedmioty. Poza tym blat stolika podnoszony na specjalnych zawiasach kryje w sobie niewidoczną ładowarkę bezprzewodową Qinside przeznaczoną do bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych, wystarczy położyć swojego smartfona na blacie bez konieczności wpinania jakichkolwiek kabli. Do jednej z podnoszonych klapek, po jej otwarciu możemy zaczepić lampkę na wysięgniku. Od spodu blatu znalazło się także miejsce na przedłużacz, za pomocą którego wpinamy stolik do gniazda zasilającego 230V.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dyskusja

 1. E

  Po prostu jestem pod wrażeniem Tego cuda, Stolika i wierszyka

  1. Krzysztof Głuszak

   Dziękuję i polecam się :)

 2. C

  Coś cudownego. Na pewno w przyszłości taki stolik zagości w moim domu. :)

  1. Krzysztof Głuszak

   Dziękuję,
   Oczywiście, można wykonać go z różnych materiałów i w dowolnej kolorystyce. Postaram się przygotować jeszcze kilka wersji kolorystycznych.

Back to top