Lakierowana lada recepcyjna Antra

W ostatnim czasie oferta naszego sklepu z meblami biurowymi została poszerzona o lakierowaną ladę recepcyjną Antra. Jest to model prosty i jednocześnie ultranowoczesny. Dzięki dużym możliwością konfiguracji pulpit można przystosować do każdego pomieszczenia recepcyjnego, sekretariatu, biura obsługi klienta a nawet na stoisku sklepowym. Ladę podstawową w trzech różnych długościach można dowolnie rozbudować o elementy proste bez boków i narożne: lewe oraz prawe. Front i boki lady  wykonane są z lakierowanego MDF, na wysoki połysk w dowolnym kolorze NCS lub RAL, natomiast korpus i blat z płyty laminowanej w szerokiej kolorystyce dostępnej z wzorników renomowanych producentów tych bardzo popularnych płyt. Ladę Antra można dodatkowo wyposażyć w mobilny kontener z trzema szufladami, oraz  czwartą szufladą – piórnik na przybory biurowe. W każdej szufladzie zastosowano otwieranie boczne bez uchwytowe i wyposażono je w  prowadnice: Quadro Hettich z cichym domykiem o wysuwie 3/4. Prosta lada Antra AN-102 jest to ladą przestrzenną, gdzie jest dużo potrzebnego miejsca do pracy, a przede wszystkim bez zbędnych niepotrzebnych dodatkowych elementów, które wprowadzają chaos w wyglądzie lady.

Reasumując wszystkie zalety lady recepcyjnej Antra, warto zadbać o pierwsze jakże ważne wrażenie firmy i zainwestować w jej wizerunek wyposażając recepcję w elegancką ladę do obsługi klienta, a  przekonany petent o solidności, dzięki przyjaznym odbiorze wizualnym zechce nawiązać kontakty biznesowe.

Pobierz Wzornik NCS

Popularny na całym świecie wzornik NCS (Natural Color System) zawiera 1950 standardowych kolorów i jest wynikiem przeszło sześćdziesięcioletnich badań barwy przez szwedzkich naukowców. Paleta NCS bazuje na naturalnych predyspozycjach ludzkich do rozpoznawania sześciu kluczowych kolorów, czyli: białego (W), czarnego (S), żółtego (Y), czerwonego (R), błękitnego (B), zielonego (G). Oryginalne kolory są doskonałe do tego stopnia, że aby chronić je przed wypłowieniem pod wpływem promieni ultrafioletowych, zostały zamrożone i są przechowywane w centrum jakości NCS Colour AB w Sztokholmie, które jest właścicielem wszystkich praw do palety barw NCS.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top